O nas

Filia KM IBIS w Otwocku powstała na bazie powstałej w 2001 roku grupy, w skład której wchodzi Szpital Jednodniowy „Klinika Medyczna Ibis” oraz „Sensor Cliniq”. Główna działalność szpitala i przychodni przyszpitalnej obejmuje wykonywanie zabiegów chirurgicznych z zakresu okulistyki z możliwością refundacji Narodowego Funduszu Zdrowia. W czerwcu 2006 otrzymaliśmy certyfikat na zgodność naszego Systemu Zarządzania Jakością z wymaganiami normy ISO 9001:2000.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie wiodącego ośrodka w kraju specjalizującego się w wykonywaniu operacji zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z jednoczesnym wszczepieniem najnowszej generacji, zwijalnych, sztucznych soczewek wewnątrzgałkowych o różnych cechach leczniczych i terapeutycznych uruchomiona została filia KM IBIS w Otwocku . Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem do wykonywania operacji , badań okulistycznych oraz badań ultrasonograficznych gałki ocznej. Porad okulistycznych udziela wykwalifikowany personel lekarski i pielęgniarski otaczając największą troską naszych pacjentów.

Wybór soczewki wewnątrzgałkowej to wybór jeden na całe życie. Dlatego oferujemy naszym pacjentom różne soczewki, które oprócz korekcji wady wzroku powstałej po usunięciu własnej soczewki mogą skorygować szereg innych zaburzeń widzenia zapewniając możliwie najwyższą jakość widzenia. Proponujemy soczewki tak skonstruowane, aby jak najbardziej przypominały naturalną soczewkę oka, posiadające żółty filtr, który blokuje szkodliwy wpływ niebieskiego światła na siatkówkę i chroni przed starczym zwyrodnieniem plamki (chorobą AMD). Dla pacjentów z astygmatyzmem oferujemy soczewki zapewniające widzenie dali bez okularów, polepszając jednocześnie ostrość i jakość obrazu. Ponadto wykonujemy operacje zeza, przeciwjaskrowe oraz drobne zabiegi okulistyczne.

Klinika Medyczna IBIS Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.

Filia KM IBIS – Borowa

ul. Borowa 14/18; 05-400 Otwock